Logo Pracuj.pl

Manager Regionu

Fortis Technology Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa handlowa Klientów i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w sektorze B2B w wyznaczonym regionie (woj. podlaskie, mazowieckie i łódzkie)
  • Bezpośrednia sprzedaż oferowanych produktów Firmy
  • Handlowe i techniczne wsparcie Klienta
  • Realizacja założonych wyników sprzedaży
  • Prowadzenie rozmów handlowych, przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy
  • Bieżące wizytowanie Klientów
  • Monitorowanie rynku i konkurencji

Nasze wymagania

  • Preferowane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w realizacji zadań mobilnego handlowca, w samodzielnym planowaniu aktywności i wizyt handlowych
  • Wykształcenie: średnie lub wyższe
  • Orientacja na Klienta, własna inicjatywa i nastawienie na realizację wyników
  • Dobra organizacja pracy własnej, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B- warunek konieczny

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie
  • Wynagrodzenie stałe + premia
  • Pracę w młodym, pozytywnym zespole firmy produkcyjnej, która stawia na jakość i profesjonalizm
  • Ubezpieczenie grupowe i opieka medyczna
  • Samochód służbowy, laptop. telefon komórkowy

Manager Regionu, podlaskie