Logo Pracuj.pl

Manager Regionu - region Południe

E.ON FotonO firmie

  • Tarnów
    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem,
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • Podejmowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży,
  • Rozwijanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • Promowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, poparte sukcesami, w kanale sprzedaży B2C oraz B2B,
  • Posiadasz wiedzę z zakresu energii odnawialnej lub doświadczenie w branży PV,
  • Posiadasz wiedzę na temat motywowania oraz umiejętność wykorzystania jej w praktyce,
  • Potrafisz skutecznie zarządzać rozproszonym zespołem sprzedażowym,
  • Konsekwentnie dążysz do realizacji celów oraz skutecznie działasz pod presją czasu,
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia międzynarodowego koncernu
  • Benefity: opiekę medyczną i kartę MultiSport
  • Świetną atmosferę opartą na partnerskich relacjach
  • Realną możliwość rozwoju - firma się rozwija i my razem z nią

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • Wolne w Dzień Energetyka

Manager Regionu - region Południe, Tarnów