Oferta pracy

Manager Regionu

FINAL S.A.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów Spółki

  • Systematyczne odwiedzanie Klientów w podległym rejonie (Polska Wschodnia lub Polska Zachodnia)

  • Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z obsługiwanymi Klientami

  • Wsparcie techniczne Klientów we współpracy z pionem technicznym

  • Rozwój sprzedaży i poszukiwanie nowych Klientów

  • Analiza otoczenia konkurencyjnego

  • Bieżące raportowanie swoich działań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe techniczne

  • Operatywność, samodzielność oraz konsekwentność w realizacji wyznaczonych celów

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Otwartość na częste podróże służbowe

  • Prawo jazdy Kat. B

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w firmie produkcyjnej

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz przyjazną atmosferę

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Dodatkową opiekę zdrowotną

  • Dofinansowanie do katy Mulisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

FINAL S.A.

Grupa Yawal to nowoczesny producent profili aluminiowych, który odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Podstawą działalnością grupy Yawal jest produkcja profili aluminiowych i ich przetwarzanie. Produkty grupy mają zastosowanie w motoryzacji, transporcie, wyposażeniu wnętrz, reklamie i w budownictwie.

W skład grupy wchodzą firmy: Final SA i Yawal SA. W spółkach należących do grupy pracuje ponad 600 wykwalifikowanych pracowników.

FINAL S.A. jest nowoczesną i dynamiczną firmą zajmującą się produkcją profili aluminiowych i ich anodowaniem, lakierowaniem i prefabrykowaniem. Siedziba firmy mieści się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w podstrefie Sosnowiecko-Dąbrowskiej.

Podstawową domeną działalności firmy jest produkcja wyciskanych profili ze stopów aluminiowych oraz ich anodowanie i obróbka. Profile produkowane są na trzech nowoczesnych liniach produkcyjnych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.