Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Regionu Sprzedażowego – fotowoltaika

HelioExpert Sp. z o.o. Sp.kO firmie

  • Bartoszyce

    Bartoszyce, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

- Realizacja celów sprzedażowych

- Rekrutacja zespołu Doradców Techniczno-Handlowych i zarządzanie tym zespołem

- Szkolenie zrekrutowanych doradców, ich wdrożenie oraz bieżący monitoring ich pracy

- Pozyskiwanie leadów sprzedażowych

- Udział w tworzeniu narzędzi i materiałów wspierających sprzedaż

- Odpowiadanie na zapytania ofertowe

- Realizacja założonych celów sprzedażowych dla Zespołu

- Raportowanie wyników do Zarządu

Nasze wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych - konieczna

- Doświadczenie w zarządzaniu terenowym zespołem sprzedażowym - konieczne

- Gotowość do aktywnej sprzedaży w terenie

- Umiejętność rekrutacji i zarządzania zespołem sprzedażowym

- Wysoka umiejętność organizacji pracy, samodzielność, kreatywność

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

- Prawo jazdy kat. B

- Znajomość obsługi Pakietu Microsoft (Word, Excel)

To oferujemy

- Atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa + premia

- Samochód służbowy, telefon, komputer

- Porcję świeżych leadów sprzedażowych od firmy

- Wsparcie doświadczonego zespołu technicznego

- Elastyczne godziny pracy i dobrą atmosferę w firmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

HelioExpert Sp. z o.o. Sp.k

HelioExpert sp. z o.o. sp. k. jest jedną z wiodących firm w kraju, dostarczającą rozwiązania z zakresu projektowania, montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych oraz firm. W związku z dynamicznym rozwojem działalności o pompy ciepła poszukujemy Kandydatów gotowych podjąć pracę jako: Menedżer zespołu sprzedażowego

Przewiń do profilu firmy