Oferta pracy

Manager Rejonu - Przedstawiciel Handlowy

POSTAL STEEL GROUPO firmie

  • Biała Podlaska, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma o międzynarodowym zasięgu POSTAL STEEL GROUP POLSKA Sp. z o. o., właściciel platformy sprzedażowej BONMARIO.COM, dostarczająca od prawie 30 lat najwyższej jakości stalowe elementy kute, akcesoria do bram, elementy ze stali nierdzewnej, drut spawalniczy oraz wiele innych, w związku z rozwojem zatrudni na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie najwyższych standardów obsługi klientów przez kanał bezpośredni jak również platformę sprzedaży B2B,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych,
  • Prezentacja oferty i jej komplementarności,
  • Profesjonalne doradztwo techniczne ( zapewniamy niezbędne szkolenia) dla klientów Firmy Postal,
  • Poszukiwanie oraz proponowanie nowych kanałów dystrybucji i grup odbiorców,
  • Zbieranie i analizowanie informacji dotyczących potencjału rynku, trendów i działań konkurencji,
  • Sporządzanie raportów i wniosków z analizy rynku,
  • Optymalizacja metod skutecznej obsługi klientów w oparciu o kanał sprzedaży tradycyjny jak również elektroniczny,
  • Współuczestnictwo w działaniach promocyjnych i marketingowych,
  • Realizacja założonych planów sprzedaży,

Oczekujemy:

  • Wysokich umiejętności społecznych z naciskiem na skuteczną komunikację,
  • Umiejętności sondowania potrzeb klientów i budowanie na ich podstawie oferty,
  • Umiejętności profesjonalnej prezentacji produktów i budowania skutecznej argumentacji,
  • Umiejętności analitycznych pozwalających na budowanie skutecznej strategii rynkowej na swoim terenie,
  • Umiejętności zarządzania wartością klienta i aktywny udział w budowaniu jego wzrostu,
  • Samodzielności, samodyscypliny i automotywacji.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę B2B oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie, które będzie rosło razem z Twoim zaangażowaniem i wynikami
  • narzędzia i oprogramowanie niezbędne do Twojej pracy
  • możliwość tworzenia nowych projektów oraz wdrożenie swoich pomysłów
  • realny wpływ na kształtowanie strategii firmy w obszarze sprzedaży e-commerce
  • ambitne cele i wyzwania
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę
  • możliwość uzupełnienia wiedzy i doskonalenia umiejętności zawodowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Postal Steel Group Polska Sp. z o.o.
ul. Sowia 6|Park Przemysłowy "Sowia", 62-080 Tarnowo Podgórne
tel. +48(61)65 25 80 80, www.postal.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy