Logo Pracuj.pl

Manager Restauracji / Event Coordinator

Sodexo PolskaO firmie

Sodexo Polska

Cybernetyki 10

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie restauracją,
  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi i jedzenia,
  • Sprzedaż imprez specjalnych i przygotowywanie ofert(komunie, chrzciny, urodziny, Wigilia),
  • Rekrutacja zespołu, organizacja pracy personelu, tworzenie grafików,
  • Opracowywanie menu (we współpracy z szefem kuchni),
  • Dbałość o wszystkie koszty funkcjonowania restauracji,
  • Organizowanie akcji marketingowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata,
  • Zdolność do współpracy oraz reagowania na dynamicznie zmieniające się okoliczności,
  • Dyspozycyjność,
  • Znajomość angielskiego min. na poziomie B2,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office,

Mile widziane

  • znajomość programów graficznych i umiejętność projektowania materiałów promocyjnych

To oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku!
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • Rozbudowany system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Świetną atmosferę pracy, wspólnie z ludźmi, którzy wierzą w wartości firmy i wprowadzają je w życie.
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji od sprzedaży.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • karty przedpłacone
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Manager Restauracji / Event Coordinator, Cybernetyki 10, Mokotów, Warszawa