Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Restauracji

CO.BRICK sp. z o.o.

  • Kaczyniec 9, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kaczyniec 9

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Pilnowanie i egzekwowanie ustalonych celów, oraz planowania działań długoterminowych

  • Przygotowywanie comiesięcznych podsumowań działalności restauracji oraz przedstawianie celów i założeń na następny miesiąc

  • Administracja, rozliczanie i kontrolowanie kosztów i przychodów restauracji

  • Budowanie pozytywnej atmosfery w zespole

  • Organizacja wydarzeń w restauracji w tematyce less waste, zrównoważony rozwój, kuchnia roślinna, oraz udział w wydarzeniach zewnętrznych (Targ na Zielonym, itp.)

  • Ciągłe doskonalenie oferty i wyglądu restauracji

  • Dbanie o atrakcyjność restauracji w social media i na stronie internetowe (Zwiększenie rozpoznawalności marki)

  • Bliską współpracę z Szefową Kuchni

  • Zarządzanie zespołem, rozmowy okresowe z pracownikami oraz regularne spotkania zespołowe, dbanie o rozwój pracowników

  • Optymalizacja i negocjacja kosztów zakupu produktów

  • Wspieranie idei less waste, oraz współpraca z lokalnymi dostawcami warzyw i owoców, dbanie o dobre relacje z nimi.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność budowy i współpracy z zespołem

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne

  • Dobra energia, pozytywne nastawienie, chęć do działania i własnego rozwoju

  • Znajomość aktualnych trendów branży gastronomicznej

  • Przyjemnie profesjonalne podejście do pracy

  • Podstawowa znajomość Facebooka, Instagrama w zakresie prowadzenia profili firmowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Premie powiązaną z realizacją celów

  • Benefity: Multisport i Medicover

  • Duże możliwości rozwoju

  • Laptop, telefon służbowy

  • Darmowa kawa w trakcie pracy

  • Zniżka pracownicza w lokalu

O nas

Roślinna restauracja tuż przy gliwickiej starówce? - Good Place!

Szukamy pozytywnej osoby, która, nie boi się wyzwań i poprowadzi zespół, tak aby nasza restauracja była najlepszym miejscem dla wszystkich, którzy kochają zdrową kuchnię.

Idea less waste, dbanie o środowisko i działanie z lokalnymi dostawcami ma dla Ciebie znaczenie? Dla nas ogromne! Jeśli i Ty chcesz tworzyć miejsce oparte na takich wartościach, to zapraszamy Cię do wysłania do nas wiadomości “wchodzę w to!“. Agata i cały zespół czekają na kogoś, kto ogarnie nieogarnięte, zachowa co dobre, a zmieni co złe. Szukamy osoby, dla której rozwijanie prawdopodobnie najzdrowszego miejsca kulinarnego w Gliwicach będzie nie tylko wyzwaniem, ale też przyjemnością. A może właśnie czekamy na Ciebie?