Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager restauracji i barów

SSC Górskie-Resorty.pl Sp. z o.o. Sp. k.

  • Szklarska Poręba

    Szklarska Poręba, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Gościa zgodnie ze standardami hotelu 5*

  • Organizowanie pracy i zarządzanie podległym zespołem

  • Rozwój podległego zespołu – przeprowadzanie szkoleń i bieżący instruktaż

  • Organizowanie i nadzór nad restauracjami a’la carte

  • Kontrola i optymalizacja kosztów w zakresie rentowności

  • Współpraca z działem marketingu w przygotowaniu akcji promocyjnych

  • Dbanie o przestrzeganie standardów

  • Raportowanie i rozliczanie wyników

  • Budowanie pozytywnej atmosfery w zespole

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej/hotelowej

  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Wyróżnia Cię wysoka kultura osobista, miła aparycja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Potrafisz efektywnie zorganizować pracę własną oraz podległego zespołu

  • Lubisz podejmować decyzje

  • Sprawnie posługujesz się programami pakietu MS Office

  • Jesteś gotowy/a do pracy zmianowej, w tym weekendy i święta

  • Aktualna książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • Elastyczne warunku zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)

  • Aktywny udział w procesie przygotowującym obiekt do otwarcia

  • Szerokie możliwości rozwoju w ramach Grupy Górskie Resorty

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa

  • Mieszkanie pracownicze (opcja)

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Platinum Mountain Hotel & SPA oraz Platinum Apartments to nowoczesne obiekty, położone w centrum Szklarskiej Poręby. Kompleks dysponuje prawie 150 pokojami oraz 194 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi, strefą SPA & Wellness, a także salonem Dr Irena Eris Beauty Partner.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.