Oferta pracy

Manager restauracji

AWG Sp. z o.o.

5 5006 200 brutto / mies.
  • Jawor

    Jawor, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy podległego personelu, tworzenie grafików pracy i rozliczanie pracowników, szkolenia i motywowanie zespołu

  • dbałość o wysoki standard obsługi Gości i bieżąca współpraca z innymi działami hotelu

  • nadzór nad stanami magazynowymi, zamawianie towarów

  • realizacja nałożonych celów jakościowych i sprzedażowych

  • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w restauracji hotelowej

  • umiejętność kreowania dobrego wizerunku hotelowej gastronomii

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku managerskim w branży HORECA

  • praktyczna wiedza z zakresu żywienia zbiorowego

  • samodzielnie i efektywne zarządzanie czasem

  • nastawienie na realizację celów

  • komunikatywność i łatwość w budowaniu relacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • stałe wynagrodzenie miesięczne: 5500 - 6200 zł brutto (w zależności od doświadczenia)

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop

  • pracę w kreatywnym miejscu, w pięknym otoczeniu

  • wsparcie w rozwoju zawodowym m.in. poprzez system szkoleń

  • autonomiczność w podejmowaniu decyzji