Oferta pracy

Manager Restauracji

Sodexo PolskaO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie prestiżową restauracją pracowniczą,

  • Organizowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu,

  • Zarządzanie wszystkimi procesami operacyjnymi, procedurami i planami działania związanymi z utrzymaniem standardów marki,

  • Współtworzenie strategii sprzedażowej i marketingowej,

  • Budowanie otwartego i zaangażowanego zespołu,

  • Zarządzanie budżetem i utrzymanie optymalnego poziomu kosztów pracy poprzez odpowiednie planowanie, analizę i kontrolę czasu pracy.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu restauracją,

  • Praktycznej znajomości zagadnień związanych z prowadzeniem restauracji,

  • Znajomości systemu HACCP oraz międzynarodowych standardów bezpieczeństwa żywności,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz samodzielności,

  • Zdolność do współpracy oraz reagowania na dynamicznie zmieniające się okoliczności

  • Znajomość systemów: Gastro POS i Gastro Szef (mile widziana),

  • Umiejętność kierowania zespołem i motywowania pracowników.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport, bony na święta,

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie,

  • Rozbudowany system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Świetną atmosferę pracy, wspólnie z ludźmi, którzy wierzą w wartości firmy i wprowadzają je w życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie