Manager Restauracji

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JERZY I EWA BALZASCH s.c.O firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Restauracja pod Kasztanami to rodzinna firma, która rozpoczęła swoją działalność na początku lat 90 – tych. Przez ten czas wypracowała silną pozycję na regionalnym rynku gastronomicznym. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć weselnych, urodzinowych, spotkań biznesowych oraz innych imprez okolicznościowych. W swojej ofercie posiadamy również hotel do dyspozycji naszych klientów.

Poszukujemy doświadczonej i uśmiechniętej osoby na stanowisko

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Zarządzanie harmonogramem rezerwacji
  • Organizacja oraz nadzór nad przygotowaniem i przebiegiem wydarzeń okazjonalnych na terenie obiektu
  • Kierowanie zespołem i organizacja czasu pracy pracowników
  • Prowadzenie spotkań z klientami oraz prezentacja oferty

WYMAGANIA

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie i determinacja w realizacji powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Umiejętności ustalania priorytetów i zarządzania czasem
  • Książeczkę do celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Umiejętności rozwiązywania problemów pod presją czasu
  • Komunikatywność i entuzjazm
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność zarządzania kosztami
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego - mile widziane
0 - 2 lata

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilną i odpowiedzialną pracę

CV prosimy o przesłanie za pomocą przycisku "Aplikuj teraz"

z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy