Manager restauracji - Ostrava

  • Cieszyn, śląskie
  • Kierownik
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Dla naszego Klienta, znanej sieci restauracji samoobsługowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Manager Restauracji Samoobsługowej - Ostrava
    Miejsce pracy: Cieszyn
    Nr ref.: MRS/12/2018/KRK/MJ

    Główne zadania na stanowisku:

    • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem restauracji
    • Wdrożenie i utrzymanie standardów jakości obsługi
    • Wykonywanie zamówień na materiały i towary
    • Budowanie i motywowanie zespołu, organizacja bieżącej rekrutacji
    • Utrzymywanie kompletności dokumentacji kadrowejWspółpraca z zespołem zarządzającym w zakresie bieżącego funkcjonowania
    • Odpowiedzialność za stany magazynowe (poprawne przyjęcia i przechowywanie, zgodność z zamówieniami, zapewnienie płynności towarowej, współpraca z szefem kuchni, minimalizacja strat

    Wymagania wobec kandydatów:

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (restauracja sieciowa będzie dużym atutem)
    • Znajomość języka czeskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjneDobra obsługa komputera oraz pakietu Ms Office

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia od obrotu
    • Prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport
    • Możliwość rozwoju zawodowego w postaci tworzenia nowego miejsca od podstaw
    • Dużą samodzielność na stanowisku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.