Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager restauracji

VELOCE FOOD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 2005 200 brutto / mies.
  • Dworcowa 4, Ostrów Wielkopolski
    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Dworcowa 4

Ostrów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za sprawne i efektywne funkcjonowanie lokalu,

  • zarządzanie zespołem pracowników,

  • nadzorowanie poziomu stanów magazynowych i składanie zamówień,

  • nadzór nad czystością i estetyką lokalu,

  • kontrola standardów i jakości świadczonych usług,

  • dbanie o dobry wizerunek,

  • rozliczanie finansowe lokalu,

  • raportowanie tygodniowe/miesięczne.

Nasze wymagania

Masz doświadczenie w kierowaniu nawet nie dużym zespołem ludzi? umiesz być asertywny i wymagający ale przy tym nie jesteś nerwowy i chaotyczny? Mile widziane są osoby które przeszły ścieżkę zawodową w gastronomii od najniższych szczebli, wiedzą co w trawie piszczy.

Oczekujemy: Zaangażowania, doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej oraz pozytywną energie.

To oferujemy

  • szkolenie wprowadzające i wsparcie bieżące,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • premie uwarunkowane wynikami lokalu,

  • elastyczne godziny pracy dostosowane do poziomu twoich umiejętności zarządzania ludźmi,

  • wynagrodzenie podstawowe od 4500 brutto / miesiąc.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi