Manager Restauracji Pracowniczej

NOLTA Career ExpertsO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Wiodąca międzynarodowa marka oferująca specjalistyczne i kompleksowe usługi Facility Management.

Miejsce pracy: Śląsk ( około 20 km od Katowic )

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie kontraktem w zakresie realizacji kompleksowej usługi Cateringowej w kantynie pracowniczej
  • Budowanie i utrzymywanie doskonałych relacji z Klientem w obszarze usługi Cateringu
  • Zapewnienie zgodności usługi ze standardami HACCP
  • Zarządzanie i motywowanie zespołu, kreowanie atmosfery współpracy
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy - kontrola kosztów i ich optymalizacja
  • Zarządzanie budżetem, prognozowanie wyników

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w sektorze produkcji spożywczej)
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa produkcji żywności HACCP oraz BHP
  • Znajomość sposobów rozwoju i doskonalenia procesów produkcji
  • Umiejętność sprawnego zarządzania zespołem pracowników, szybkiego działania w sytuacjach nagłych a także wysoka etyka pracy
  • Znajomość zasad księgowania i kontroli budżetów
  • Przedsiębiorcza postawa i wysoka kultura osobista
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Narzędzia pracy niezbędne do efektywnej realizacji usługi (telefon, laptop, samochód)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy