Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager restauracji SPHINX w modelu operatorskim

Sfinks Polska SA

5 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie restauracją zgodnie ze standardami sieci

  • realizacja założonych wyników finansowych

  • wdrażanie standardów i utrzymywanie wysokiego poziomu jakości

  • budowanie zespołu, zatrudnianie i rozliczanie pracowników

  • dbanie o pozytywny wizerunek restauracji, estetykę oraz przestrzeganie zasad HACCP oraz BHP

  • zarządzanie gospodarką magazynową, składanie zamówień, nadzorowanie stanów magazynowych, przeprowadzanie inwentaryzacji

  • prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem lokalu

Nasze wymagania

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

  • przedsiębiorczość i zaangażowanie w prowadzenie własnego biznesu

  • znajomość zasad prowadzenia działalności gospodarczej

  • orientacja na klienta i wyniki sprzedażowe

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność

To oferujemy

  • możliwość uzyskania atrakcyjnego dochodu

  • w pełni wyposażoną restaurację w atrakcyjnej lokalizacji

  • cykl szkoleń przygotowujących do zarządzania restauracją zgodnie ze standardami

  • wsparcie marketingowe i biznesowe na każdym etapie współpracy

Osoby zainteresowane i spełniające nasze oczekiwania prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Sfinks Polska S.A., największa firma restauracyjna z sektora casual dining w Polsce i jedna z największych w Europie. Spółka zarządza m.in. sieciami Sphinx, Chłopskie Jadło, Piwiarnia.

Przewiń do profilu firmy