Oferta pracy

Manager restauracji w systemie agencyjnym- Lotnisko Szymany

Lagardere Travel Retail SP. z o.o.

  • Szymany (pow. szczycieński)

    Szymany (pow. szczycieński), warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie brandu restauracyjnego zgodnie ze standardami sieci

  • Rekrutacja załogi

  • Zamawianie towaru

  • Sporządzanie inwentaryzacji

  • Profesjonalne podejście do obsługi gościa

  • Budowanie sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży.

  • Kompetencje z zakresu zarządzania i rekrutacji.

  • Posiadanie własnej działalności lub gotowość do jej założenia

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii

To oferujemy

  • Gotowy lokal - w pełni wyposażoną restaurację, w atrakcyjnej lokalizacji

  • Bezkosztowe zamawianie towaru, z którego rozliczamy się na podstawie przyznanych limitów na straty

  • Bezpieczny start - dobre warunki umożliwiające rozpoczęcie współpracy

  • Profesjonalne przygotowanie - pakiet szczegółowej wiedzy na temat współpracy i prowadzenia biznesu

  • Szkolenia - szkolenie wdrażające i certyfikowane dla Ciebie i Twojego zespołu

  • Wsparcie na każdym etapie - w tym wsparcie marketingowe i technologiczne

  • Pomoc - jeśli masz pytanie, masz odpowiedź!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Lagardere Travel Retail zarządza w Polsce siecią ponad 800 punktów sprzedaży prowadzonych pod 33 różnymi brandami w ramach 3 linii biznesowych: Travel Essentials (sklepy Inmedio, Inmedio Trendy, 1Minute, Relay), Duty Free & Fashion (sklepy Aelia Duty Free, The Fashion Gallery) i Foodservice (kawiarnie SO!COFFEE, Furore! i brandy restauracyjne między innymi PAUL, Misa, The Flame).

Przewiń do profilu firmy