Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager restauracji

BESTOCK EXPERT sp. z o.o.

umowa o pracę
6 5008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0006 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem

  • Odpowiedzialność za ogólne działanie lokalu

  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług

  • Rozwój podległego zespołu, oraz motywowanie pracowników

  • Dbanie o dobrą atmosferę w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu restauracją

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, oraz podległego zespołu

  • Elastyczność

  • Lojalność wobec pracodawcy

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy

  • Dogodną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, bądź B2B

  • Rozwój zawodowy