Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager restauracji

"SZYM" Szymon GęsiarzO firmie

4 0006 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Kościuszki 99
    Złoty Potok (pow. częstochowski), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

"SZYM" Szymon Gęsiarz

Kościuszki 99

Złoty Potok (pow. częstochowski)

Opis stanowiska:

Do nowo otwieranej restauracji w Złotym Potoku pod Częstochową zatrudnimy osobę na stanowisko managera restauracji.

Więcej szczegółów podamy na spotkaniu po zapoznaniu się z przesłanymi CV oraz listami motywacyjnymi - jedynie za pośrednictwem portalu Pracuj.pl. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedyne na wybrane oferty.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w gastronomii
  • umiejętności pracy w zespole i kierowania podwładnymi
  • znajomości pakietów ms office, systemu POS, narzędzi google,
  • posiadania prawa jazdy kat. B.
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjności w weekendy i święta

Oferujemy:

Pracę w nowej restauracji tworzonej przez doświadczonych restauratorów, tworzonej od podstaw z myślą o najwyższych standardach. Wynagrodzenie w formie podstawy oraz prowizji od zysków, uzależnione od zaangażowania i doświadczenia - podstawa od 4 000 zł do 6 000 zł brutto miesięcznie plus premie.

Ogłoszenie archiwalne