ICAN Institute

Manager Rozwiązań Biznesowych - Regionalny Dyrektor Sprzedaży

ICAN InstituteO firmie

umowa zlecenie
6 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 15 maj 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży

  • Negocjowanie warunków współpracy z klientami

  • Przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczyłeś już pracy w środowisku biznesowym

  • Masz za sobą pierwsze doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów lub zajmujesz się tym od lat i potrzebujesz nowych wyzwań

  • Potrafisz budować relacje z klientami zarówno przez kontakt telefoniczny, mailowy jak i bezpośredni

  • Umiesz diagnozować potrzeby klienta i pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania

  • Wiesz jak finalizować sprzedaż i daje Ci to satysfakcję

  • Planujesz związać swoją przyszłość z branżą szkoleniową, doradczą, wydawniczą, HR

  • Lubisz się uczyć oraz podejmować nowe wyzwania

To oferujemy

  • Pracę pełną ciekawych wyzwań, ponieważ każdego dnia będziesz otwierał nowe procesy sprzedażowe

  • Pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce lub w biurze w Warszawie, wybór należy do Ciebie

  • Możliwość realizacji indywidualnej ścieżki kariery i rozwoju

  • Możliwość wzięcia udziału w wybranym przez Ciebie programie rozwojowym (jego wartość od 10 000 do nawet 40 000 PLN)

  • Jako współpracownik ICAN Institute uzyskasz dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w MIT Sloan Management Review Polska i ICAN Management Review oraz digitalnych programów rozwojowych

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich oraz możliwość skorzystania z Karty Multisport

  • Sprzęt niezbędny do pracy, wsparcie w trakcie on-boardingu i kilka tygodni po nim, w okresie wdrożenia

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dostęp do bogatej bazy wiedzy online

  • udział w szkoleniach

Zacznij swoją karierę i rozwój z ICAN Institute!

ICAN Institute prowadzi unikalną w skali Europy Środkowej i Wschodniej działalność, dostarczając praktyczną i aktualną wiedzę biznesową ułatwiającą menedżerom i przedsiębiorcom osiąganie sukcesów. Jesteśmy wydawcą „ICAN Management Review” i jedynym w Europie przedstawicielem „MIT Sloan Management Review”, oraz twórcą polskiej edycji „Harvard Business Review” (2003-2020). Aby ułatwić liderom realizację celów zawodowych, stworzyliśmy ICAN Business Insight – serwis łączący wszystkie obszary naszych aktywności: wydawnicze, konsultingowe, szkoleniowe, badawcze oraz eventowe.

Od ponad 20 lat konsekwentnie realizujemy misję wspierania polskich przedsiębiorców i menedżerów, dostarczając im sprawdzoną wiedzę w zakresie m.in. strategii, przywództwa, zarządzania i sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy

Jak się do nas zgłosić?

  • Nie wysyłaj nam nudnego CV – chcemy poznać Ciebie i Twoją energię!

  • Nagraj 3 minutowe wideo, w trakcie którego opowiesz kilka słów o sobie, o tym jakie masz doświadczenie, sukcesy i plany zawodowe oraz dlaczego chcesz dołączyć do ICAN Institute!

  • Prześlij je nam mailowo na adres: [email protected]

  • W mailu dołącz klauzulę ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku użytego w wideo potrzebnego do realizacji procesu rekrutacji oraz link do profilu na LinkedIn.

Całość procesu rekrutacji przeprowadzana jest zdalnie, dla Twojego i naszego bezpieczeństwa :)