Oferta pracy

Manager Rozwoju Marki

Michael PageO firmie

  • Polska

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Manager Rozwoju MarkiNumer ref.: JN -022021-2007263

Poszukujemy doświadczonej osoby, która będzie odpowiedzialna za projekty handlowe i marketingowe mające na celu budowanie marki oraz realizację wyniku finansowego. Zainteresowanie branżą wyposażenia wnętrz oraz poczucie estetyki- mile widziane.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży wyposażenia wnętrz.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie pracy działu handlowego pod kątem wdrażania strategii marketingowej i komunikacji, określonej przez dział marketingu.
  • Inicjowanie nowych projektów usprawniających pracę zespołu i współpracę z klientem.
  • Dbałość o standardy handlowe i wizerunkowe.
  • Przygotowanie i koordynowanie programów współpracy z dystrybutorami i projektantami.
  • Kontrola budżetu kosztowego i planu sprzedaży- odpowiedzialność za rentowność oferty.
  • Praca nad rozwojem i doborem asortymentu do określonego kanału dystrybucji.
  • Wdrożenie i koordynowanie projektu franczyzy miękkiej.
  • Udział i współorganizacja targów branżowych.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 5 lat- preferowane branże produktów premium.
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami.
  • Umiejętność zarządzania budżetem.
  • Doświadczenie w pracy ze wskaźnikami biznesowymi i zarządzaniem zespołem.
  • Umiejętność analizy, myślenia biznesowego i podejmowania decyzji.
  • Zainteresowanie branżą wystroju wnętrz i poczucie estetyki będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w zgranym zespole pasjonatów
  • Bliska współpraca z zarządem spółki
  • Wdrażanie własnych inicjatyw i pomysłów

Ogłoszenie archiwalne