Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Rozwoju Sprzedaży

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 08.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Międzynarodowa korporacja z sektora usług finansowych, lider w swojej branży, obecna na naszym rynku od kilkunastu lat, w związku z rozwojem struktur sprzedażowych, poszukuje

kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • realizacja planów sprzedażowych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • zarządzanie i koordynowanie pracą podległego zespołu sprzedaży
  • rekrutacja i szkolenie nowych pracowników

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia
  • kilkuletniego doświadczenia na stanowisku managerskim w sprzedaży popartego sukcesami
  • wysokiej kultury osobistej oraz doskonałych umiejętności sprzedażowych
  • zaangażowania, samodyscypliny, umiejętności pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjności

Oferujemy:

  • profesjonalne i systematyczne szkolenia sprzedażowe
  • możliwość wyboru ścieżki kariery zawodowej w dużej międzynarodowej firmie
  • prestiż i pracę w firmie o wysokich standardach etycznych i ugruntowanej pozycji na rynku
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + system prowizyjny uzależniony od wyników)
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
  • elastyczny czas pracy
  • liczne konkursy oraz możliwość wyjazdów międzynarodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej