Ta oferta pracy jest nieaktualna od 371 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Rozwoju Sprzedaży

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Kierownik
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Międzynarodowa korporacja z sektora usług finansowych, lider w swojej branży, obecna na naszym rynku od kilkunastu lat, w związku z rozwojem struktur sprzedażowych, poszukuje

    kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
    Region: pomorskie

    Opis stanowiska:

    • realizacja planów sprzedażowych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • zarządzanie i koordynowanie pracą podległego zespołu sprzedaży
    • rekrutacja i szkolenie nowych pracowników

    Oczekujemy:

    • wyższego wykształcenia
    • kilkuletniego doświadczenia na stanowisku managerskim w sprzedaży popartego sukcesami
    • wysokiej kultury osobistej oraz doskonałych umiejętności sprzedażowych
    • zaangażowania, samodyscypliny, umiejętności pracy pod presją czasu
    • dyspozycyjności

    Oferujemy:

    • profesjonalne i systematyczne szkolenia sprzedażowe
    • możliwość wyboru ścieżki kariery zawodowej w dużej międzynarodowej firmie
    • prestiż i pracę w firmie o wysokich standardach etycznych i ugruntowanej pozycji na rynku
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + system prowizyjny uzależniony od wyników)
    • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
    • elastyczny czas pracy
    • liczne konkursy oraz możliwość wyjazdów międzynarodowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”