Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Rozwoju Sprzedaży

Jerzy GrzybowskiO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Obszar do wypełnienia przez Klienta

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży i/lub zarządzaniu zespołem

  • swoją karierę zawodową chcesz wiązać z zarządzaniem i rozwijaniem zespołu

  • jesteś aktywny i profesjonalnie podchodzisz do wykonywanych zadań

  • stawiasz na etykę, jakość i profesjonalizm

  • chcesz się uczyć od najlepszych i osiągać sukcesy

  • min. 3- letniego doświadczenia w sprzedaży i/lub zarządzaniu zespołem

  • wykształcenia min średniego

  • znajomości pakietu MS Office

  • samodyscypliny, odpowiedzialności i rzetelności w działaniu

  • samodzielności, konsekwencji w dążeniu do celu

  • zaangażowania

  • swobodnego korzystanie z social mediów, lub otwartości i chęć poznania i wdrażania nowych rozwiązań

To oferujemy

  • Wysokie dochody – oparte na pasie startowym oraz atrakcyjnym systemie prowizyjnym

  • Kompleksowe wdrożenie do nowej roli zawodowej

  • Profesjonalny system szkoleń menedżerskich oraz podnoszących Twoje kompetencje

  • Możliwości rozwoju i wyboru ścieżki zawodowej

  • Pewności, że współpracujesz z firmą, która oferuje klientom produkt najwyższej jakości,

  • Elastyczny czas pracy i możliwości decydowania o tym, kiedy i ile pracujesz,

  • Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,możliwość udziału w międzynarodowych konferencjach