Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Salonu

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Kierownik
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Właściciel salonów fryzjerskich Jean Louis David
    poszukuje pracowników na stanowisko

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Jeśli jesteś tak jak my - zaangażowany, aktywny, chętny do działania i rozwoju oraz chcesz mieć stabilną pracę w miłej atmosferze - dołącz  do nas!

    Mamy dla Ciebie:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stanowisko pozwalające na poznanie ciekawych zagadnień
    • dużą samodzielność w działaniu
    • ambitne zadania i wyzwania
    • atrakcyjne wynagrodzenie i premię od wyników
    • cykl szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego
    • rabaty na produkty i usługi firmowe
    • program Multisport

    Dołącz do nas jeśli:

    • ukończyłeś studia lub masz wykształcenie minimum średnie
    • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • dobrze odnajdujesz się w pracy z klientem popartej doświadczeniem i sukcesami
    • posiadasz umiejętność podejmowania szybkich decyzji
    • lubisz dynamiczne środowisko pracy
    • interesujesz się branżą beauty

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom
    Administratorem danych osobowych jest Provalliance Poland Sp. z o.o., ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa, tel. 22 870 05 20 e-mail [email protected] Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem [email protected]

    Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia czynności zmierzających do zawarcia umowy (art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych) lub udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych w przypadku wyrażenia zgody (art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia o ochronie danych osobowych).

    Podanie danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

    Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub cofnięcia zgody.

    Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Treść zgody: [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Provalliance Poland Sp. z o.o., ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa w celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości.