Oferta pracy

Manager Salonu / Biznes Partner

Grupa Komputronik

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa agencyjna
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie salonu sprzedaży w oparciu o przyjęte standardy Komputronik oraz umowę o współpracy

  • Realizacja celów biznesowych oraz planów sprzedażowych

  • Budowanie pozycji rynkowej poprzez zdobywanie oraz rozwijanie kontaktów handlowych z klientami biznesowymi oraz detalicznymi

  • Realizacja sprzedaży produktów i usług w oparciu o Standard Obsługi Klienta

  • Współpraca z Kierownikiem Regionalnym

Nasze wymagania

  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej – warunek konieczny

  • Przedsiębiorczość oraz inicjatywa w działaniu

  • Doświadczenie pracy w handlu

  • Zorientowanie na realizację celów sprzedażowych

  • Budowanie własnego zespołu sprzedażowego oraz zarządzanie jego pracą

  • Gotowość do realizacji usług serwisowych sprzętu komputerowego

To oferujemy

  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę partnerską

  • Know-how opracowane na bazie ponad 25-letniego doświadczenia w branży

  • Wszelkie narzędzia i zasoby potrzebne do prowadzenia punktu sprzedaży

  • Rozwój własnego biznesu pod znaną marką

  • Pakiet działań promocyjnych wspierających sprzedaż

  • Szkolenia managerskie, produktowe oraz sprzedażowe

  • Dostęp do towaru bez wkładu własnego

  • Wsparcie doświadczonych specjalistów oraz Kierownika Regionalnego

  • Wynagrodzenie uzależnione od wypracowanego wyniku oparte na systemie prowizyjnym

  • Możliwość prowadzenia punktu sprzedaży w lokalu własnym lub wynajmowanym przez Komputronik

Zanim rozpoczniemy współpracę przejdziesz profesjonalne wdrożenie, dzięki któremu poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania salonu oraz nauczysz się profesjonalnej obsługi Klienta zgodnie ze standardami Komputronik.

Przewiń do profilu firmy