Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Salonu Firmowego Partydeco

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-08-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W PartyDeco projektujemy i produkujemy wysokiej jakości dekoracje, które budują nastrój wydarzeń.
    Kreujemy trendy i prawdę mówiąc robimy furorę w Europie!
    Ze względu na dynamiczny rozwój poszukujemy osoby na stanowisko:

    MANAGER SALONU FIRMOWEGO PARTYDECO

    Fascynujesz się dekoracjami i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, profesjonalna obsługa klienta jest dla Ciebie czymś naturalnym, a dzięki swoim umiejętnościom oraz zaangażowaniu wybiegasz poza standardy, aby w pełni spełniać oczekiwania klientów, charakteryzuje Cię otwartość oraz wysoki poziom kompetencji? Zatem dołącz do zespołu profesjonalistów w ekscytującym świecie dekoracji!

    Zadania:

    • efektywne zarządzanie zespołem handlowców,
    • dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta zgodne z filozofią PartyDeco,
    • umiejętność ustalania oraz kontrolowania celów krótko- i długoterminowych,
    • dbałość o ekspozycję produktów i estetyczny wygląd salonu firmowego,
    • misja budowania Concept Store’u.

    Wymagania:

    • wieloletnie doświadczenie w sprzedaży
      oraz w zarządzaniu personelem,
    • dobra organizacja pracy, samodzielność
      oraz dążenie do rozwoju,
    • wysokie poczucie estetyki,
    • otwartość na nowe wyzwania i wykazywanie własnej inicjatywy - „chcę i mogę”
    • posiadanie zdolności przywódczych, entuzjazmu oraz wysokiego standardu obsługi klienta,
    • doświadczenie w szkoleniu i rozwoju swoich pracowników,
    • umiejętność motywowania zespołu
      oraz budowania pozytywnych relacji.

    Osobie, która dołączy do zespołu, pracodawca gwarantuje:

    STABILNOŚĆ

    • stałe zatrudnienie
      w oparciu o umowę
      o pracę
    • przejrzyste zasady wynagradzania
      zależne od zakresu
      obowiązków,
      osiąganych rezultatów
      i doświadczenia
    • praca w salonie firmowym w godzinach od pon-pt 8-19:30, sobota 8:30-16:30.

    ROZWÓJ

    • praca w firmie
      będącej liderem
      w swojej branży
    • misja budowania Concept Storę’u
    • realna możliwość poszerzenia swoich kompetencji

    FAJNY ZESPÓŁ

    • niekorporacyjna, przyjazna atmosfera pracy
    • budowanie
      pozytywnych relacji
      w zespole
    • wydarzenia
      integracyjne

    DODATKOWE BENEFITY

    • zniżki na cały asortyment
    • opieka medyczna Medicover
    • program Multisport
    • pakiet urodzinowy
    • ubezpieczenie
      grupowe

    Jeśli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie, to zapraszamy do kontaktu :)

    Wyślij aplikację za pomocą Aplikuj
    w tytule wiadomości wpisz:
    Manager salonu firmowego PartyDeco
    *Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.