Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Salonu

HAJDA.NE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 5007 000 brutto / mies.
  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie podległym salonem zgodnie ze standardami firmy

  • codzienne organizowanie pracy własnej i podległego zespołu

  • wspieranie i rozwijanie współpracowników

  • motywowanie i zachęcanie do efektywnej pracy

  • osiąganie celów sprzedażowych i jakościowych;

  • pozyskiwanie nowego Klienta salonu

  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami i dbanie o ich komfort

  • udział w eventach, spotkaniach z partnerami i obsługa Klientów

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • uzupełnianie dokumentacji, udział w spotkaniach

  • podsumowujących miesiąc pracy oraz planowanie zadań na kolejny miesiąc;

Nasze wymagania

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi i chcesz tę umiejętność wykorzystać w pracy bezpośrednio z Klientem i podległym zespołem

  • Jesteś konsekwentna i jak postawisz sobie cel, to na pewno go zrealizujesz

  • Rozumiesz, że Klienci kupują od osób, które wzbudzają sympatię i zaufanie

  • Chcesz być dobrym doradcą, którą/go polecają Klienci

  • Możesz pochwalić się ponadprzeciętną i udokumentowaną realizacją planów sprzedażowych – zatrudniamy mistrzów sprzedaży w swoich branżach

  • Cechujesz się pewną siebie postawą a zarazem wysoką kulturą osobistą,

  • Jesteś zorientowana na osiąganie celów biznesowych

  • Angażujesz się w wykonywaną pracę i chcesz się rozwijać

  • Interesujesz się branżą kosmetyczną

  • Masz proaktywną postawę

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Pracę w wyjątkowej Spółce, nastawionej na klienta i rozwój Swoich kompetencji

  • Grupę ludzi którzy lubią ze sobą pracować i prowadzą ciągły wyścig o pokonanie rekordu wysokości prowizji

  • Atrakcyjny SYSTEM WYNAGRODZENIA: pensję podstawową oraz bardzo wysokie prowizje sprzedażowe.

  • Profesjonalne SZKOLENIA produktowe oraz COACHING sprzedażowy w teorii i praktyce

  • Możliwość realizowania własnych pomysłów na zwiększenie sprzedaży

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • Bezpłatne zabiegi

  • kartę MultiSport

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży kosmetycznej w Polsce

  • Jeśli wybierzesz umowę B2B – oferujemy również płatne dni wolne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

DepilConcept to nowoczesna, międzynarodowa prężnie działająca marka w branży kosmetologicznej z ponad 11 letnim doświadczeniem na polskim rynku. Salony DepilConcept znajdują się również w m.in. w: Portugalii, Brazylii, Czechach, Słowacji oraz Irlandii.

Jeśli jesteś kreatywna, masz dużo pomysłów i chcesz je realizować poprzez osiągnięcie sukcesów sprzedażowych. Potrafisz efektywnie zarządzać zespołem a przy tym kochasz kosmetologię? - Szukamy właśnie Ciebie!

Manager Salonu DepilConcept

Przewiń do profilu firmy