Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager salonu kosmetycznego

LEGENDARY EUROPE sp. z o.o.

6 0009 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Osiąganie celów sprzedażowych i jakościowych;

  • Nadzór i kontrola funkcjonowania salonu zgodnie ze standardami firmy;

  • Rekrutacja, szkolenie i motywowanie pracowników;

  • Monitorowanie pracy zespołu;

  • Przygotowywanie raportów, udział w spotkaniach podsumowujących miesiąc pracy oraz planowanie zadań na kolejny miesiąc;

  • Obsługa klientów i wykonywanie zabiegów;

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy;

  • Realizacja działań marketingowych;

  • Pozyskanie nowych klientów do salonu;

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez właściciela zgodnie z charakterem pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;

  • Znajomość języka polskiego na poziomie min. C1;

  • Doświadczenie pracy w salonach urody, gabinetach kosmetycznych min. 2 lata;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Wielozadaniowość;

  • Doskonała organizacja pracy;

  • Umiejętności sprzedaży;

  • Nastawienie na osiągnięcie sukcesu;

  • Komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Premie od obrotu salonu;

  • Paczki świąteczne;

  • Bezpłatne zabiegi;

  • Zniżki na zakup kosmetyków;

  • Możliwość przejścia na UoP;Pracę w szybko rozwijającej się firmie na polskim rynku;

  • Motywujące wynagrodzenie;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji;

  • Udział w szkoleniach.

O nas

Jesteś kreatywny, masz dużo pomysłów i chcesz je realizować poprzez osiągnięcie sukcesów sprzedażowych? Potrafisz efektywnie zarządzać zespołem?

Szukamy właśnie Ciebie!