Oferta pracy

MEBLOLUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Manager salonu meblowego

MEBLOLUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Wincentego Pstrowskiego 26

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • śledzenie najświeższych nowinek z branży meblarskiej

  • zarządzanie zespołem i budowanie relacji między pracownikami

  • motywowanie handlowców do efektywnego realizowania planów sprzedażowych

  • koordynacja realizacji zamówień na linii magazyn-salon

  • czuwanie nad realizacją założonych planów sprzedażowych

  • budowanie pozytywnego wizerunku marki

Nasze wymagania

  • jesteś pasjonatem mebli, albo nie możesz się doczekać, żeby poszerzyć swoją wiedzę na ich temat

  • wyzwania działają na Ciebie motywująco i dążysz do ich realizacji

  • zarządzanie i zdolności przywódcze płyną w Twojej krwi

  • praca z ludźmi to Twój żywioł, a kontakt z Klientem zachęca Cię do działania

  • jesteś zmotywowany, nie lubisz stagnacji, a problemy rozwiązujesz z uśmiechem

  • nie spełniasz, któregoś z powyższych kryteriów, ale masz dużo zapału do pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, bo nie samą satysfakcją żyje skuteczny handlowiec

  • dużą samodzielność w działaniu, dzięki której będziesz się nieustannie rozwijał

  • pracę w zgranym zespole z ciekawymi ludźmi, za sprawą której każdy dzień stanie się przygodą

  • niezbędne narzędzia w pracy na w/w stanowisku, żebyś mógł w efektywny sposób realizować swoje pomysły

Każdy dzień zaczynasz z optymizmem, lubisz pracę z ludźmi, Twoją ulubioną formą spędzenia wolnego czasu jest analizowanie wzrostów sprzedaży, a zdmuchując świeczki na urodzinowym torcie marzysz o tytule managera roku? To znaczy, że u nas znajdziesz swoje idealne miejsce na Ziemi! Czeka na Ciebie zgrany zespół, dobra kawa i możliwość pracy w jednym z największych salonów meblowych w województwie warmińsko-mazurskim.

Przewiń do profilu firmy