Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Salonu Play

  • Świdnica, Jelenia Góra, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 04.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży firma 360 Circus Polska Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jelenia Góra, Świdnica

    Opis stanowiska:

    • Realizacja celów wyznaczonych przez przełożonego (sprzedażowych, jakościowych, utrzymaniowych i efektywnościowych)
    • Sprzedaż produktów i usług Play
    • Stałe rozwijanie i aktualizacja wiedzy produktowej i umiejętności sprzedażowych
    • Dbanie o aktualną wizualizację Salonu Sprzedaży
    • Nadzorowanie pracy podległego zespołu
    • Raportowanie
    • Motywowanie zespołu sprzedażowego
    • Koordynacja nad osiąganiem celów sprzedażowych
    • Szkolenie podległego personelu

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Doświadczenie w sprzedaży oraz potencjał handlowy
    • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
    • Wysoki poziom orientacji na wynik i na klienta
    • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji
    • Wysoka kultura osobista
    • Bardzo dobra obsługa komputera
    • Współpraca na zasadzie kontraktu menadżerskiego

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży telekomunikacyjnej
    • Profesjonalne szkolenia
    • Możliwość rozwoju
    • Wysokie wynagrodzenie 4000 – 8000 PLN netto/mc
    • Pracę w młodym, ambitnym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk „APLIKUJ” w tytule maila wpisując: Doradca Klienta/ Nazwa miasta w którym chcesz pracować.