Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Segmentu Retail

Luxon Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiadał za rozwój segmentu retail w ramach organizacji.

  • Będziesz współpracował z zespołem obsługi klientów segmentu Retail dbając o wysoką jakość obsługi i efektywne procesy.

  • Będziesz współpracował z działem R&D, produkcją oraz marketingiem tworząc atrakcyjną ofertę wartości dla klientów z tego segmentu.

  • Będziesz odpowiadał za realizację budżetu sprzedaży

  • Będziesz raportował bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży B2B w segmencie retail (preferowane branże: oświetleniowa, budowlana, wykończeniowa, techniczna, elektrotechniczna, klimatyzacje i wentylacje).

  • Doświadczenie we współpracy z działem R&D, produkcją i marketingiem nad tworzeniem oferty w segmencie retail.

  • Łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej.

  • Konsekwencja w działaniu, samodzielność i zaangażowanie.

  • Łatwość w nawiązywaniu otwartych i trwałych relacji międzyludzkich.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Zdolności organizacyjne .

  • Wysoka kultura osobista.

  • Nieszablonowe myślenie.

  • Zorientowanie na cel.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Program wdrożeniowy na start oraz stały rozwój (szkolenia produktowe i handlowe).

  • Wysokiej jakości narzędzia (samochód, smartphone i laptop).

  • Atrakcyjny system premiowy.

  • Praca z wysokiej jakości produktem na szybko rozwijającym się rynku.

  • Dużą samodzielność w wyznaczaniu kierunków rozwoju podległego segmentu.

  • Benefity (Multisport, Luxmed, Ubezpieczenie grupowe).

  • Pracę w energicznym zespole i w przyjaznej atmosferze!

W firmie Luxon wierzymy, że kryzys klimatyczny jest prawdziwym wyzwaniem XXI wieku, dlatego wizję naszej spółki opieramy na walce o zrównoważony rozwój, który pozwoli nam oddychać świeżym powietrzem każdego dnia. W najbliższych latach planujemy bardzo szybki rozwój zagraniczny (nie tylko organiczny, ale także poprzez akwizycje), rozbudowę portfolio oraz wejście w nowe obszary, które pozwolą naszym Klientom oszczędzać jeszcze więcej energii i ograniczać emisję gazów cieplarnianych. Potrzebujemy wsparcia zespołu, żeby nasza misja i wizja przekuła się w realizację, zapewniając naszym Klientom oszczędności, a społeczeństwu lepszą przyszłość.

Przewiń do profilu firmy