Logo Pracuj.pl

Manager Sekcji Działu Międzynarodowego

VAN CARGO S.A.O firmie

  • Police
    Police, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja transportu
  • optymalizacja kosztów transportowych
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami i przewoźnikami
  • organizacja pracy zespołu
  • nadzór nad obiegiem dokumentów

Nasze wymagania

  • min. 3 lat doświadczenia w spedycji międzynarodowej
  • doświadczenie w działaniach handlowych
  • zaangażowanie, samodzielność i przedsiębiorczość
  • doświadczenie lub predyspozycje do zarządzania zespołem
  • wyższe wykształcenie (niekoniecznie kierunkowe)
  • znajomość języka angielskiego (min. B2) (atutem będzie znajomość innych j. obcych)

To oferujemy

  • umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe
  • pakiet wyjątkowych benefitów m.in nielimitowany urlop - brzmi ciekawie? :)
  • autonomię, samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu
  • pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnie doświadczenie w branży z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne

VAN cargo S.A. oferuje usługi spedycji międzynarodowej. Jest jednym z podmiotów grupy VAN specjalizującej się w branży TSL. Jako grupa obecnie zatrudniamy ponad 700 pracowników w 40 oddziałach w Europie, z czego 35 na terenie Polski. Działamy w oparciu o własny, przyjazny system funkcjonowania tak, aby zapewnić pracownikom rozwój, satysfakcję i dobrą atmosferę.

Manager Sekcji Działu Międzynarodowego, Police