Oferta pracy

Manager Sekcji Działu Międzynarodowego

TrenkwalderO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer ref.: MAN/WAW/2020

Opis stanowiska:

  • planowanie i organizacja transportu,
  • optymalizacja kosztów transportowych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami i przewoźnikami,
  • organizacja pracy zespołu,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów.

Wymagania:

  • min. 2 lat doświadczenia w spedycji międzynarodowej,
  • doświadczenie w działaniach handlowych,
  • zaangażowanie, samodzielność i przedsiębiorczość,
  • doświadczenie lub predyspozycje do zarządzania zespołem,
  • wyższe wykształcenie (niekoniecznie kierunkowe),
  • znajomość języka angielskiego (min. B2) (atutem będzie znajomość innych języków obcych).

Oferujemy:

  • umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe,
  • pakiet wyjątkowych benefitów,
  • autonomię, samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu,
  • pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnie doświadczenie w branży z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy