Oferta pracy

Manager Serwisu Kurierskiego

artgeist Sp. z o.o.

  • Lotnicza 24, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Lotnicza 24

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie transportem dostaw krajowych i zagranicznych realizowanych przez firmy kurierskie w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu obsługi klientów i optymalnego poziomu kosztów dla spółki

  • Kontakt, współpraca i budowanie relacji z przewoźnikami oraz podmiotami działającymi na zlecenie

  • Uczestnictwo w negocjacjach z kontrahentami wymaganego poziomu serwisu, terminowości, punktualności oraz innych logistycznych warunków dostaw

  • Wdrażanie ustalonej strategii w obszarze transportu e-commerce na terenie kraju i za granicą

  • Wdrażanie działań mających na celu optymalizację kosztów

  • Definiowanie i budowanie procesu ciągłej poprawy efektywności operacyjnej i ekonomicznej we współpracy z pozostałymi działami w organizacji

  • Wsparcie komórek lokalnych w rozliczaniu usług transportowych

  • Monitorowanie bieżącej aktywności i wskaźników KPI oraz analiza danych

  • Koordynacja z pozycji Key User systemów wspierających działalność transportową e-commerce

  • Identyfikacja obszarów do poprawy, wymiany doświadczeń i best-practice, tworzeniu i/lub optymalizacji procedur transportowych

  • Współpraca z dostawcami usług transportowych w celu zapewnienia optymalnego poziomu serwisu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z firmami kurierskimi

  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów z kontrahentami

  • Doświadczenie w optymalizacji procesów transportowych

  • Dobrej znajomości narzędzi informatycznych wspierających planowanie i zarządzanie przesyłkami

  • Umiejętności analitycznych

  • Samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • Umiejętność szybkiego planowania i skutecznego wdrażania zmian

  • Orientacja biznesowa

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office - w szczególności MS Excel

  • Umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji i negocjacji

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego - B2

  • Prawa jazdy kat B.

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży e-commerceacę

  • Pracę w otwartym i kreatywnym zespole

  • Samodzielność w działaniu

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w interesujących projektach z zakresu e-commerce

  • Motywujące wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom oraz możliwość wyboru najdogodniejszej formy zatrudnienia

  • Kartę Multisport na zajęcia sportowe, aby skutecznie naładować akumulatory po pracy

  • Możliwość przyłączenia się do pakietu medycznego Enel MED oraz ubezpieczenia grupowego Uniqa ponieważ Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas ważne

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

  • Atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników