Manager Sieci Kawiarni

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 25.04.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 25.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Holiday Park & Resort to unikatowa na polskim wybrzeżu sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych położonych kilka kroków od morza, w których komfort i relaks łączą się w jedność. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie trzech lat działalności stała się liderem w swojej branży.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy najlepszego kandydata/tki na stanowisko:
    (praca na obszarze woj. zachodniopomorskiego, pomorskiego i w Poznaniu)

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie podległym zespołem pracowników
    • Efektywne planowanie pracy podległemu zespołowi
    • Dbanie o wizerunek całej sieci Holiday Park&Resort
    • Przygotowywanie ofert dla Klientów
    • Prowadzenie rozliczeń finansowych, stanów magazynowych, planów budżetowych
    • Kontakt z dostawcami, optymalizacja kosztów zakupów
    • Ścisła współpraca z innymi działami oraz Zarządem
    • Dbanie o wysoki standard usług oraz zadowolenie Klientów

    Wymagania:

    • Doświadczenie na w/w stanowisku lub pokrewnym
    • Doświadczenie w pracy z Klientem detalicznym jak i instytucjonalnym
    • Doświadczenie w obsłudze Klienta
    • Umiejętność zarządzania zespołem
    • Umiejętność rozstrzygania konfliktów i podejmowania decyzji
    • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z kadrą pracownicza oraz z Klientami
    • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie
    • Zdolności organizacyjne, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz zespołu
    • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji
    • Wysoka motywacja do pracy
    • Dokładność i sumienność
    • Mile widziana znajomość branży spożywczej, balistycznej, gastronomicznej
    • Gotowość do pracy w delegacji

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne warunki zatrudnienia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
    • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie)
    • Możliwość w rozwoju
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.