Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Sieci Przedstawicieli Terenowych

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Grupa R. Power z portfelem inwestycji ponad 350 MW jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na następujące stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie pracą zespołu Regionalnych Przedstawicieli ds. pozyskiwania gruntów pod Elektrownie Słoneczne
  • Rozwój zespołu oraz odpowiedzialność za proces pozyskiwania nieruchomości
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Raportowanie wyników pracy zespołu oraz realizacji celów
  • Analiza rynku farm PV
  • Aktywna współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Umiejętność budowania trwałych relacji oraz skutecznego negocjowania
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania zespołem, proaktywność w działaniu
  • Mile widziana znajomość rynku, branży fotowoltaicznej, nieruchomości, rolnictwa
  • Znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Materiały niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Stabilne zatrudnienie (praca na pełny etat) w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Profesjonalny, energiczny zespół

Ogłoszenie archiwalne