Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Manager Sieci Punktów Sprzedaży

Green CellO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • podnoszenie jakości obsługi Klienta w naszych salonach

  • tworzenie standardów pracy w salonach i przeprowadzanie audytów wewnętrznych w celu ich kontroli

  • koordynacja pracy zespołów sprzedażowych w naszych salonach na terenie całej Polski

  • kompleksowe zarządzanie kadrą salonów - od rekrutacji, przez oceny okresowe i planowanie rozwoju

  • analiza sprzedaży i jej prognozowanie w podległych punktach

  • przygotowywanie raportów sprzedażowych na podstawie analizy zebranych danych

  • planowanie działań marketingowych we współpracy z działem marketingu

Nasze wymagania

  • min. 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, w regionalnym zarządzaniu salonami sprzedaży

  • wykształcenie wyższe (preferowane ZZL, Studia Menedżerskie)

  • j. angielski na poziomie B2

  • doświadczenie w zarządzaniu kilkoma punktami sprzedaży jednocześnie i rozproszonym zespołem

  • silna orientacja na wyniki i osiąganie wyznaczonego celu

  • dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznych i rozwiniętych zdolności interpersonalnych

  • znajomość pakietu Office (szczególnie Excel) oraz systemu ERP (np. Verto i POS)

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemami Jira i Confluence

To oferujemy

  • możliwość uczestniczenia w rozwoju naszej sieci punktów sprzedaży

  • pole do kreatywnego polepszania naszych standardów obsługi

  • umowę o pracę lub B2B

  • dużą swobodę działania i realizację najbardziej kreatywnych pomysłów

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

  • elastyczne godziny pracy

  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy