Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Sieci Salonów Depilacji Laserowej

EPILOU HOLDING sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
6 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Otwarcie pierwszego salonu depilacji laserowej pod nową marką - EPILOU.

  • Koordynowanie i nadzór nad bieżącą działalnością salonu.

  • Całościowe zarządzanie personelem salonu oraz nadzorowanie prac .

  • Odpowiedzialność za sprzedaż usług.

  • Nadzór nad działaniami marketingowymi i pozyskaniem klientów.

  • Dbanie o zadowolenie i pozytywne opinie klientów.

  • Dbanie o odpowiednią jakość świadczonych usług.

  • Kontrola, monitorowanie oraz raportowanie realizacji celów sprzedażowych.

  • Współpraca z działem marketingu oraz innymi działami firmy.

  • Współtworzenie strategii rozwoju marki EPILOU i rozbudowy sieci salonów.

  • Rozwój usług firmy.

  • Docelowo zarządzanie siecią salonów.

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie branżą kosmetologiczną.

  • Doświadczenie zawodowe w branży kosmetologicznej, medycznej, spa, hotelarskiej bądź podobnej usługowej, minimum 2 lata.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, minimum 2 lata.

  • Samodzielność na poziomie menedżerskim oraz przedsiębiorczość.

  • Nastawienie na realizowanie celów sprzedażowych.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Umiejętność kreatywnego myślenia.

  • Zdolności planowania oraz bardzo dobra organizacja własnej pracy.

  • Wysoka motywacja oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Atrakcyjna podstawa wynagrodzenia, adekwatna do doświadczenia w przedziale 4000-8000 pln brutto.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne związane z wynikami sprzedażowymi.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Dużą samodzielność oraz posiadanie realnego wpływu na kształtowanie rozwoju firmy.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

EPILOU HOLDING sp. z o.o.

EPILOU to salon bezbolesnej, szybkiej i skutecznej depilacji laserowej dostępnej dla wszystkich. Zabiegi wykonujemy nowoczesnym Laserem diodowym SPEC3 Hybrid w niezwykle przyjaznym miejscu oraz w bardzo korzystnej ofercie cenowej.

Przewiń do profilu firmy