Manager Sieci Samochodów Używanych

AUTOPUNKT Pewne Używane

  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 31 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Krasnobrodzka 5

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad funkcjonowaniem sieci sprzedaży samochodów używanych AUTOPUNKT w strukturze wielooddziałowej na terenie Polski (docelowo 13 oddziałów)

  • Bezpośrednia praca „w terenie” z Kierownikami Oddziałów oraz Handlowcami w celu doskonalenia jakości i wsparcia w realizacji bieżących wyników handlowych

  • Dbałość o odpowiedni poziom zaangażowania, motywacji i satysfakcji z pracy Pracowników

  • Monitoring oraz kontrola realizacji planów - w tym analiza danych, raportów i KPI

  • Optymalizacja procesów biznesowych w Oddziałach, wsparcie w poprawie wyników

  • Wdrażanie nowych projektów biznesowych, przygotowanie i obsługa kart projektów

  • Analiza trendów w sprzedaży samochodów używanych oraz przygotowywanie rekomendowanych zmian

  • Stała współpraca z Dyrektorem Handlowym w realizacji przyjętej polityki handlowej firmy

Podział czasu pracy
80%

Praca w terenie

20%

Praca analityczna

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w branży dealerskiej (w sprzedaży samochodów używanych) lub w branży leasingu samochodowego, wynajmu samochodów lub zarządzania flotą

  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych na terenie kraju

  • Realna pasja do motoryzacji poparta wiedzą o rynku motoryzacyjnym

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność budowania relacji i motywowania Pracowników

  • Wysoka orientacja na wyniki

  • Kreatywność i inicjatywa w stałym poszukiwaniu możliwości sprzedażowych i zakupowych

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Znajomość MS Excel

To oferujemy

  • Pracę na najwyższych standardach w jednej z największych sieci sprzedaży samochodów używanych w Polsce

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz premii

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

  • Realną możliwość rozwoju, przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony ekspertów

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport

  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne, Mikołajki dla Dzieci, Wigilie pracownicze, itp.

  • Zniżki na produkty i usługi w ramach Holding1

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Sieć salonów „Autopunkt. Pewne Używane” powstała w wyniku połączenia dwóch dużych sieci sprzedaży samochodów używanych: Pewne Używane Grupy PGD i Autopunkt Grupy Express, obejmując swym zasięgiem aż 12 lokalizacji w Polsce i stale się rozwijając.

Zakup samochodu używanego w Autopunkt. Pewne Używane przebiega tak, jak w przypadku zakupu samochodu nowego w autoryzowanym salonie. Połączenie doświadczeń obu biznesów pozwoliło na zwiększenie skali działania, powiększenie oferty dostępnej dla Klientów oraz wzrost jakości obsługi zarówno wśród Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje