Oferta pracy

Manager Sklepów Bezobsługowych

Żabka Polska

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie autonomicznych sklepów bezobsługowych, we współpracy z podległymi pracownikami

  • realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych

  • prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem sklepu

  • raportowanie efektywności realizowanych zadań

  • testowanie nowych technologii, wdrażanie innowacji mających na celu maksymalizację potencjału sklepów bezobsługowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu siecią sklepów

  • umiejętność oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • doskonałych umiejętności organizacyjnych

  • umiejętność skutecznej komunikacji

  • znajomość obsługi komputera w stopniu zaawansowanym (Excel, PowerPoint, komunikatory typu MS Teams, Zoom)

  • prawo jazdy kategorii B

  • skłonność do wychodzenia z inicjatywą, dzielenia się pomysłami

  • chęci rozwoju zawodowego

To oferujemy

  • perspektywę rozwoju zawodowego

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia

  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)

  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne