Manager Sklepu – Agent Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Jako Manager Sklepu – Agent na podstawie umowy o współpracę, będziesz zarządzać podległym sklepem, zbudujesz swój zespół i będziesz realizował cele biznesowe, dbając przy tym o dobrą atmosferę pracy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu jednostką handlową oraz zarządzałeś grupą (min. 3 osób)

  • Posiadasz lub jesteś gotowy, żeby prowadzić działalność gospodarczą

  • Jesteś przedsiębiorczy, otwarty na nowe wyzwania i wykazujesz własną inicjatywę

  • Potrafisz zapewnić wysoki poziom obsługi klienta

  • Bierzesz odpowiedzialność za swoje decyzje

  • Codzienna praca z ludźmi sprawia Ci radość a na twarzy towarzyszy Ci uśmiech

To oferujemy

  • Przychody połączone z atrakcyjnym systemem prowizyjnym

  • Otrzymujesz od nas w pełni zatowarowany i wyposażony sklep - my płacimy za lokal i towar!

  • Nie ma wkładu własnego

  • Nie musisz martwić się o umowy z dostawcami – my je podpisujemy

  • Przygotujemy Cię do roli osoby zarządzającej sklepem: odbędziesz profesjonalne szkolenia i praktykę w sklepie

  • To Ty decydujesz kogo zatrudnisz, możesz współpracować ze swoją rodziną i znajomymi!

  • Wsparcie doświadczonych Specjalistów

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje