Oferta pracy

Manager Sklepu

Lidl Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
MANAGER SKLEPU

TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Delegowanie zadań, ocena pracowników, motywowanie i wspieranie ich w rozwoju
  • Rekrutacja nowych pracowników
  • Zarządzanie gospodarką towarową i analiza wskaźników
  • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Praca na sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów

TWOJE KOMPETENCJE

  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania oraz do pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (min. licencjat lub w trakcie studiów)
  • Mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne zarobki
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora
  • Szkolenia i mozliwość rozwoju
  • Możliwość awansu
  • Bony na święta i paczki dla dzieci
  • Wyprawki szkolne
  • Wyprawka dla maluszka
  • Karta Multisport
  • Zdrowe przekąski
  • Bezpłatne napoje ciepłe i zimne np. herbata, kawa i woda
  • Samochód służbowy
Częstochowa - Aplikuj

Wymiar pracy:

Pełny etat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy