Oferta pracy

Manager Sklepu

FITANUO firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i kierowanie powierzonym sklepem zgodnie ze standardami firmy,

  • podejmowanie działań umożliwiających osiągnięcie planowanego poziomu sprzedaży,

  • kontrola wdrażania określonych działań przy współpracy z Kierownikiem Regionu Sprzedaży,

  • zarządzanie i motywowanie podległego zespołu,

  • wdrażanie akcji marketingowych i promocyjnych,

  • budowanie pozytywnego wizerunku sklepu i marki.

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku kierownika lub zastępcy kierownika sklepu, mile widziane w sieciach handlowych,

  • umiejętności ustalania priorytetów i organizacji pracy podległego zespołu,

  • zorientowania na cel oraz zespołowe osiąganie wyników,

  • predyspozycji do motywowania zespołu,

  • podstawowej znajomości przepisów prawa pracy,

  • samodyscypliny,

  • wielozadaniowości,

  • komunikatywności,

  • dyspozycyjności.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

  • nieformalną i przyjazną atmosferę,

  • umowę o pracę,

  • ubezpieczenie na życie finansowane przez Pracodawcę,

  • zniżki pracownicze,

  • motywacyjny system wynagrodzeń,

  • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach,

  • elastyczny grafik.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • motywacyjny system premiowy

FITANU

Team fitanu.com tworzą osoby zafascynowane modą i podążające za sportową elegancją. To właśnie z pasji oraz zaangażowania powstała marka Fitanu, której celem jest dostarczenie designerskiej i wyjątkowej odzieży oraz akcesoriów, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Chcesz dołączyć do zespołu wyjątkowych ludzi z pasją do sportowej mody premium?

Fascynują Cię nowe trendy i największe światowe marki?

Jeśli marzysz o karierze w sieci nowoczesnych sklepów sportowych, zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy