Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager sklepu internetowego - praca dla studenta

  • Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INTER-MEDIC Tomasz Wojciechowski

    Sklep internetowy DexXer zatrudni managera - preferowane osoby ze statusem studenta.

    Miejsce pracy: Wysogotowo (pow. poznański)

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie organizacją firmy
    • Wykonywanie zadań strategicznych
    • Sprawdzanie efektywności pracy innych pracowników
    • Obsługa klientów hurtowych
    • Koordynowanie procesu zamówień

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane osoby studiujące Zarządzanie)
    • Ambicja i nastawienie na cel
    • Doskonałej organizacji pracy, zaangażowanie w działaniu własnym i podległego zespołu
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów połączona z zdolnością analitycznego myślenia oraz znajomością technik negocjacji, prezentacji i sprzedaży
    • Znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w młodym zespole osób i w aktywnie rozwijającej się firmie
    • Samodzielne stanowisko pracy
    • Szkolenie wdrażające (nie jest wymagane doświadczenie)
    • Posiadanie statusu studenta lub ucznia będzie dodatkowym atutem

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu Pracuj.pl.

    W dokumencie proszę zamieścić klauzurę RODO:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Inter-Medic w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.