Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager / Sommelier wine bar’u i sklepu z winem

HOUSE OF CHAMPAGNE (POLSKA) sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współ-organizacja pracy lokalu

  • Wsparcie w rozbudowie oferty gastronomicznej i detalicznej

  • Aktywna obsługa Klientów/Gości zgodnie ze standardami Firmy

  • Współ-kreowanie polityki lokalu w ramach standardów obsługi

  • Współ-kreowanie polityki lokalu w ramach promocji i marketingu

  • Prowadzenie degustacji

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Praca w trybie zmianowym (zgodnie z grafikiem)

  • Praca w godzinach 11 – 23/24 (przybliżone)

  • Praca w niektóre weekendy (zgodnie z grafikiem)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w gastronomii

  • Wysoka kultura osobista

  • Ambicja i nastawienie na realizację celów

  • Wrodzony entuzjazm oraz wysokie standardy obsługi Klienta

  • Dyspozycyjność i zaangażowane w wykonywaną pracę

  • Wiedza o winach, szampanach

  • Certyfikat WSET 2 lub WSET 3

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę / kontrakt b2b – do wyboru

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ciekawą pracę w segmencie premium w młodym, energicznym zespole

  • Pakiet szkoleń

  • Kartę Multisport

  • Pakiet medyczny Medicover

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Premie adekwatne do realizacji założonych celów

  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach struktury Firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

HOUSE OF CHAMPAGNE (POLSKA) sp. z o.o.

House of Champagne (Polska) to część globalnego projektu House of Champagne, zbudowanego na 9-letnich doświadczeniach na rynku w Polsce i opartego na największej ofercie szampanów i win musujących oraz wyjątkowym serwisie.

Współpracujemy z klientami HoReCa oraz B2B, a także detalicznymi poprzez sklepy specjalistyczne.

Przeprowadzamy także szkolenia, degustacje, prelekcje oraz kolacje komentowane.

Jesteśmy specjalistami od „bąbli”, pełnymi pasji profesjonalistami, z jasno zdefiniowaną misją i wizją rozwoju! Oferujemy największy asortyment szampanów i win musujących, oraz kilkaset win spokojnych.

Praca z klientem detalicznym, bezpośredni kontakt, pomoc w sprawnym poruszaniu się zarówno po wytartych szlakach wiodących domów szampańskich, jak i krętych dróżkach interesujących terroirs w interpretacji małych producentów, jest dla nas inspirująca i daje nam mnóstwo satysfakcji.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

W najbliższym czasie otwieramy w Warszawie nowy lokal, który będzie łączył funkcję Champagne&Wine Bar’u, Bistro (restauracji) oraz sklepu (możliwość zakupienia win na butelki).

Będzie to miejsce wyjątkowe, specjalistyczne, premium.

Poszukujemy osoby, która będzie łączyła do pewnego stopnia obowiązki w zakresie obsługi gości gastronomicznych oraz detalicznych w zakresie proponowania / doradzania win, oraz będzie współ-kreowała charakter tego miejsca w zakresie budowy portfolio win, strategii promocji, czy też organizowania wydarzeń z obszaru wina.