Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager sprzedaży B2B – budki akustyczne

PHONE ALONE POLAND sp. z o.o.

Majakowskiego 316

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie i rozwój relacji z Klientami i dystrybutorami

  • Pozyskiwanie nowych odbiorców

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Koordynacja obsługi zamówień

  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

  • Aktywne śledzenie trendów, analiza rynku i konkurencji

  • Bieżący kontakt z klientami (korespondencja email oraz telefoniczna)

Nasze wymagania

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży

  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • wysoki poziom motywacji do pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość branży wyposażenia przestrzeni biurowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawa + premia

O nas

PhoneAlone to owoc współpracy międzypokoleniowej pomiędzy Kimem i Joakimem Siefertem, którzy przemienili rodzinną pasję w produkt, który urzekł wszystkich. Naszym nadrzędnym celem jest pomoc firmom w stworzeniu cichej i osobistej przestrzeni dla pracowników, tym samym poprawiając ich produktywność i zadowolenie z pracy.