Oferta pracy

Manager Sprzedaży

Kastell System Szczotek PrzemysłowychO firmie

  • Błonie, Polska
    Błonie (pow. średzki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Kastell System Szczotek Przemysłowych

Błonie

Błonie (pow. średzki)

KASTELL Systemy Szczotek Przemysłowych
, lider na polskim rynku szczotek przemysłowych,
w związku z rozbudową firmy w nowej lokalizacji poszukuje ambitnych i skrupulatnych osób na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: BŁONIE k.Wrocławia (woj.dolnośląskie)

ZADANIA:

  • aktywna sprzedaż na powierzonym obszarze nowej linii produktowej,
  • realizowanie celów sprzedażowych w porozumieniu z przełożonym,
  • przygotowanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,
  • wsparcie, doradztwo oraz opieka posprzedażowa nad klientami,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu rekomendowania zmian w strategii działań handlowych,
  • aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy np. targi branżowe,

WYMAGANIA:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • otwartość na nowe technologie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych,
  • prawo jazdy kategorii B, mobilność,
  • dobra organizacja pracy, rzetelność, samodzielność, inicjatywa,
  • wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • świadczenia dedykowane specjalnie naszym pracownikom,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kompetencji w profesjonalnym środowisku,
  • pracę w zgranym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę!

Osoby zainteresowane aplikowaniem na ww. stanowisko prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj, dopiskiem w temacie: REKRUTACJA: Manager Sprzedaży

Wysyłając CV prosimy o dodanie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy