Oferta pracy

Manager Sprzedaży - branża meblowa

MARBET Sp. z o.o.O firmie

MARBET Sp. z o.o.

Chochołowska 28

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planów i strategii sprzedażowej oraz nadzór nad ich realizacją

  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy podległego działu sprzedaży

  • Kształtowanie polityki sprzedaży na rynku krajowym

  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży

  • Opracowywanie rocznego planu sprzedaży

  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży, w tym okresowe raportowanie poziomów realizacji

  • Nadzór nad prawidłowym sposobem kalkulacji cen oraz przygotowywania ofert

  • Budowanie relacji z pozyskanymi klientami oraz ich rozwijanie z obecnymi partnerami biznesowymi

  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych

  • Opracowywanie strategii rozwoju działu sprzedaży

  • Zarządzanie zespołem na każdym etapie procesu sprzedażowego - podział zadań/klientów/odpowiedzialności - zarządzanie i organizacja pracy działu, inicjowanie działań mających na celu optymalizację pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (Sprzedaż/Zarządzanie)

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 3 lata, mile widziane w branży mebli biurowych lub rynku HoReCa

  • Praktycznego doświadczenia w zakresie negocjacji z kluczowymi klientami

  • Znajomości języka angielskiego

  • Znajomości pakietu MS Office

  • Czynnego prawo jazdy kat. B

  • Zaangażowania oraz silnej orientacji na rezultaty

  • Samodzielności w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe połączone z systemem motywacyjnym

  • Narzędzia pracy, tj. laptop, telefon, w przypadku wyjazdów służbowych do dyspozycji samochód służbowy

  • Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu

  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe

  • Zniżki na produkty firmowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

MARBET Spółka z o.o. to firma produkcyjna z ponad 40-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i mebli. Większość produktów opartych jest na technologii spienionego polistyrenu, który ma wszechstronne zastosowanie. Nowoczesne rozwiązania pozwalają nam na produkcję bezpieczną dla środowiska naturalnego.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane niniejszym stanowiskiem prosimy o przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, tj. CV i przesłanie ich za pomocą przycisku aplikuj w tytule wpisując: Manager Projektu w branży wyposażenia wnętrz.

Wszystkie odpowiedzi traktowane będą, jako poufne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy