Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Sprzedaży

CERTUS HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Uczestniczenie w spotkaniach handlowych

  • Analiza sytuacji na rynku i obserwacja działań konkurencji

  • Sporządzanie raportów z bieżącej aktywności handlowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wysoka motywacja do pracy i zdobywania nowych kontaktów handlowych

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Czynne prawa jazdy kat B

Mile widziane

  • Doświadczenie w Agencji pracy tymczasowej – będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość wspólnego dobrania formy umowy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód)

  • Wsparcie zgranego zespołu