Logo Pracuj.pl

Manager Sprzedaży – Dział Paliw

PUH „Chemirol” sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych w podległym regionie
  • realizacja celów sprzedażowych
  • kalkulacja i profesjonalne przygotowywanie ofert
  • współpraca z Dyrektorami Oddziałów i Doradcami Klienta w terenie
  • ścisła współpraca z Biurem Obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w branży paliwowej – warunek konieczny
  • nastawienie na osiąganie wyników, samodzielność, operatywność, doskonałe planowanie pracy własnej
  • gotowość do codziennych wyjazdów i pracy w terenie
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji biznesowych
  • umiejętności skutecznego nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów handlowych podczas spotkań oraz przez telefon
  • umiejętność współpracy w złożonych strukturach organizacyjnych
  • umiejętności analityczne, wiedza z zakresu transportu i logistyki
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę (podstawa plus premia sprzedażowa)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dużą swobodę działania w celu osiągania założonych celów
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Manager Sprzedaży – Dział Paliw, Olsztyn